O firmie

logo-txt-color200Firma fermicode została utworzona w 2015 roku z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach poszukujących indywidualnych rozwiązań technologicznych i oprogramowania stosowanego w handlu, zarządzaniu i przemyśle. Obsługujemy również osoby prywatne.

Współpracujemy ze specjalistami z branży IT, grafikami oraz dystrybutorami sprzętu i oprogramowania.

W świecie firmowym świadczymy usługi z zakresu internetowych technologii IT, tj. wytwarzanie dedykowanych systemów informatycznych, a także doradztwo związane z wdrażaniem, użytkowaniem i administrowaniem oprogramowaniem.

Ponadto oferujemy usługi komplementarne związane z administrowaniem serwerami, rejestracją domen, instalacją i konfigurowaniem wybranych systemów zarządzania treścią, a także archiwizacją danych.

 

Dbamy o pozytywne relacje z naszymi klientami gwarantując najwyższą jakość, rzetelność i  profesjonalizm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w programowaniu, projektowaniu materiałów graficznych, jak i administracji serwerami. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i wymagania rynku.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i osoby prywatne z terenu powiatu gnieźnieńskiego, jak również z całej Polski.

 

Katalog usług znajduje się na stronie Usługi.

Pełne dane działalności umieszczono na stronie Dane działalności.

Masz pytanie? Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz kontaktowy.

 

Odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania:

Jakich klientów obsługujemy?

Obsługujemy klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Czy firma wystawia faktury VAT za wykonane usługi?

Tak, za wykonane usługi wystawiane są faktury VAT.

Gdzie znajduje się kompletny cennik usług?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz kontaktowy. Odpowiemy na każde zapytanie i przedstawimy cenę dostosowaną do poziomu i złożoności usługi.

Jak długo trwa stworzenie dedykowanego systemu do obsługi np. magazynu?

Stworzenie dedykowanego systemu informatycznego zajmuje zazwyczaj od dwóch do czterech miesięcy. Do czasu realizacji projektu wlicza się etap opisu wymagań klienta, stworzenie planu projektu, implementacja wszystkich funkcji i założeń, testowanie oraz wdrożenie. Na życzenie klienta prowadzimy również szkolenie personelu.

Czy pobieramy opłaty za wstępny plan i kosztorys projektu?

Nie, nie pobieramy opłat za wstępny plan i kosztorys projektu.